Hľadaju Domov

BenyViac »

cca 7-8 mesačný labradorsky retriever, milej povahy, len k rodinnému domu, kde by mal dostatočný výbeh ,pochádza z Čadce .

RonyViac »

cca 6 mes. psík Bavorský Farbiar, priateľská povaha, psík bol vychovávaný v byte ale je zvyknutý aj na voliéru, dobre hlási, vhodný aj k deťom.

BobinaViac »

takmer 9rocna sučka väčší kríženec Yorkshira, bola odchytená v obci Lodno, kde sa túlala a zadržiavala u jednej rodiny takmer 2 týždne. Ako sa podarilo zistiť zomrela jej majiteľka zo ...

SannyViac »

takmer 2 ročný psik Aljašsky malamut, priateľský, hravý, potrebuje väčší životný priestor a pevné vedenie

ŠteniatkaViac »

6 týždňové šteniatka krížence malého vzrastu, max.30cm v dospelosti, 3 sučky a jeden psík.

NellaViac »

:cca 7-8mesačná sučka kríženec borderskej kolie, odchytena v obci Skalite.Dosť zanedbana srsť, chudšia.HĽADÁ sa pôvodný majiteľ,alebo nový domov

BertaViac »

cca 10 týždňová sučka kríženec bernského salašníckeho psa a ovčiaka , krátkosrstá.

ŠteniatkaViac »

cca 10 týždňové krížence labradora, 3 sučky a 2 psíkovi, našla ich vyhodené pod Bukovským mostom v Čadci mestská polícia.

BlackViac »

cca 2- 3 ročný Labrador alebo jeho kríženec, ktorého odchytila mestská polícia Čadca.

RailyViac »

takmer 5 mesačný bytový psik kríženec maltezáka a yorkshira, bielo smotanovej farby,dlhosrstý,mal by mať nepĺznucu srsť, krátky chvostik, veľmi priateľská a hravá povaha,pekne chodí na voditku,len do bytu.

RupertViac »

cca 7 ročný psík Srnčí ratlík, má priateľskú povahu, neublíži, vhodný nájme k starším ľudom, ktorý majú viac času sa mu venovať, len do bytu.

MontyViac »

asi 2-3 ročný psík yorkshir, ktorého nechala napospas osudu zavretého spolu s 2-3 ročnou sučkou jazvečíka v studených a zanedbaných pivničných priestoroch rod. domu majiteľka z obce Skalité vyše týždňa, ...

DinoViac »

asi 6-8 mesačne šteňa kríženec malého vzrastu ,cca 30 cm, trochu nedôverčivý, ale inač výborné strážiaci psík. Našla ho mestská polícia Čadca, v Milošovej časť Megonky spolu s jeho mamou, ...

EliškaViac »

asi 3 mesačne šteniatko Nemeckého ovčiaka , ktoré sa našlo vychudnuté v meste Čadca, len do rodiny, je to veľmi vnímavé psíča.

RitaViac »

cca 2 ročná sučka Cross-belgic. ovčiak x Nemecky ovčiak, temperamentná, trochu chudšej postavy, ale pri dobrom kŕmení , bude mat peknú stavbu tela, skôr na stráženie, pochádza z obce Rakova ...

RenaViac »

cca 1 ročná sučka Nemecky ovčiak, našla sa v meste Čadca, trochu chudšia ale pri dobrej starostlivosti to bude dobrý mohutný psík, vhodná do rodiny s deťmi, dobre hlasí.

BobinoViac »

asi 1 ročný psík kríženec malého vzrastu, ma dlhšie telíčko ako po jazvečíkovi, výborné hlasí, rad sa hra, vhodný do rodiny s deťmi, našiel sa v obci Klokočov, kde sa ...

Rex a FuzkoViac »

cca 10 mesačný psičkovia kríženci ,vysoký 40 cm. Vhodný k rod. domu a deťom, dobre hlásia. Psikovia pochádzajú z obce Klokočov.

6 týždňové šteniatkaViac »

6 týždňové šteniatka mix farieb ,matka Bernsky salašnícky pes ,otec ovčiarsky pes, budú väčšieho vzrastu, len do rodín, matka šteniatok po kastrácii pripravená na adopciu.

U psej matere - Ranč Korňa © 2009 | Všetky práva vyhradené